Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 18.50 PLN
Producent: Satel

INT AVT Terminal akustycznej weryfikacji alarmu

  • dwukierunkowe przesyłanie sygnału audio między interkomami i linią telefoniczną
  • przycisk włączania komunikacji dwukierunkowej
  • współpraca z modułem akustycznej weryfikacji alarmu INT-AV
  • moduł INT-AV zapewnia obsługę maksymalnie 4 terminali INT-AVT
  • wymiary obudowy: 35 x 127 x 22mm
  • masa: 42g

Terminal akustycznej weryfikacji alarmu INT-AVT to wszechstronne urządzenie alarmowe firmy Satel zaprojektowane do całodobowej pracy w ramach profesjonalnych instalacji zabezpieczeń opartych na funkcjonalności modułu INT-AV.

Terminal dźwiękowy INTAVT wyprodukowany został z myślą o rozbudowie i uskutecznianiu systemów alarmowych poprzez dźwiękową weryfikację zdarzeń alarmowych przeprowadzaną w sposób zdalny. Urządzenie wyposażone jest w zintegrowany głośnik oraz czuły mikrofon, dzięki którym możliwe jest prowadzenie dwukierunkowej komunikacji głosowej pomiędzy personelem stacji monitorującej, a osobami znajdującymi się w chronionym obiekcie.

Właściwości terminala INT AVT pozwalają administratorowi systemu zabezpieczeń na natychmiastowe potwierdzenie prawdziwości zaistniałych zdarzeń alarmowych i błyskawiczne reagowanie na ewentualne zagrożenia. Terminal akustycznej weryfikacji alarmu INT AVT, w połączeniu z funkcjonalnością modułu INT AV, znacząco podniesie efektywność pracy instalacji alarmowej, której fundamentem są centrale alarmowe Satel Integra i Integra Plus.

Polecamy