Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 18.50 PLN
Producent: IPOX

Kamera megapikselowa w czujniku PIR IPOX PX PI2037-E

 • przetwornik: 1/2.9" 2.2MP PS CMOS 
 • rozdzielczość: 1920x1080 / 25kl/s 
 • interfejs: Ethernet 10/100 Base-T
 • kompresja: H.264+/ H.264/ MJPEG
 • ilość pikseli: 2Mpx
 • czułość: 0.005lux
 • obiektyw: 3.7mm (pinhole)
 • AWB, AGC, BLC, MIR, 3D DNR, WDR, ROI, Defog
 • port USB 2.0 (obsługa pamięci do 128GB)
 • zgodność ze standardem ONVIF
 • systemy: RTMP Push, detekcja ruchu, strefy prywatności
 • prędkość i rozdzielczość przetwarzania:
  • 25 kl/s dla 1920×1080 (1080p)
  • 25 kl/s dla 1280×960 (960p)
  • 25 kl/s dla 1280×720 (720p)
  • 25 kl/s dla 704×576 (4CIF)
 • bitrate: 256K ~ 8192Kbps 
 • podgląd obrazu: 
  • przeglądarki internetowe: IE, Firefox, Chrome, Safari*
 • zasilanie: 12V DC lub PoE 48V (802.3af)
 • gwarancja: 24 miesiące

PX-PI2037-E to kamera sieciowa IPOX z serii ECO przeznaczona do systemów monitoringu specjalnego przeznaczenia. Ukrycie kamery w obudowie z czujki ruchu sprawiło, że jej wygląd nie różni się niczym od standardowego czujnika PIR, dzięki czemu kamera pozostaje niewidoczna dla osób postronnych, co z kolei pozytywnie wpływa na poczucie bezpieczeństwa i możliwość zarejestrowania działań przestępczych bez ryzyka zdemaskowania systemu monitoringu. Urządzenie wyposażone zostało w nowoczesny ponad 2-megapikselowy przetwornik obrazu Progressive Scan CMOS, który umożliwia łatwą i precyzyjną personalizację obserwacji przy pomocy zautomatyzowanych algorytmów analizy wideo. Dostęp do zaawansowanych funkcji korekty wideo pozwala m.in. na kalibrację poziomów detekcji priorytetowych obszarów obserwacji, ekonomiczną archiwizację obrazu przy pomocy systemu Region of Interest, skuteczny monitoring z poszanowaniem prawa do prywatności osób trzecich oraz dużą rozdzielczość nagrań, wierne odwzorowanie palety kolorów i naturalną płynność animacji. Kamerę w czujniku ruchu PI2037-E zaleca się stosować wewnątrz budynków. Urządzenie z powodzeniem sprawdzi się np. w sklepach, hurtowniach, biurach, domach oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża dyskrecja prowadzenia monitoringu.

Funkcjonalne menu

Zarządzanie, programowanie ustawień oraz obsługa kamery megapixelowej IPOX odbywa się w czytelnym i przejrzystym programie zarządzającym urządzeniem, które dostępne jest z poziomu przeglądarki internetowej. Za pomocą intuicyjnego menu programu możliwy jest nie tylko test kamer i bieżący podgląd rejestrowanego obrazu, ale również dokładne wyznaczenie dat i przedziałów czasowych, na bazie których urządzenie ma funkcjonować.

Ostry i przejrzysty obraz

Zaawansowana technicznie kamera IP do pracy w profesjonalnym monitoringu powinna wyróżniać się możliwością dokładnego archiwizowania szczegółowego materiału wideo z zachowaniem płynności animacji. Ekonomiczna kamera IP PX-PI2037-E gwarantuje niezakłócone przechwytywanie nagrań w standardzie 1080p i szybkości dochodzącej do 25 klatek na sekundę. Umożliwia to bezproblemową identyfikację osób i swobodną ochronę mienia bez potrzeby ciągłego monitorowania sytuacji i z pewnością o odpowiednią jakość nagrań. Dodatkowo w celu podniesienia wspomnianej jakości w kamerze zastosowano szereg technologii i funkcji, które umożliwiają jej adaptację do niejednorodnego środowiska monitoringu.

WDR - Wide Dynamic Range

Prezentowana kamera do monitoringu IP wyposażona została w funkcję szerokiego zakresu dynamiki WDR (Wide Dynamic Range), której właściwości pozwalają na kompleksową korekcję wartości oświetlenia poszczególnych fragmentów obserwowanej sceny. Automatyczna regulacja poziomu jasności i kontrastu wszystkich obszarów obrazu umożliwia prowadzenie monitoringu z zachowaniem czytelności obiektów zlokalizowanych na pierwszym i drugim planie. Kamery IP z funkcją WDR znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie występują intensywne źródła światła, które mogą "oślepiać" urządzenie.

DNR - Digital Noise Reduction

Cyfrowa redukcja szumów to system aktywnej ochrony obrazu przed ewentualnymi zakłóceniami mogącymi pojawić się w trakcie rejestrowania nagrań. Funkcja DNR nieustannie analizuje przechwytywane nagrania wykorzystując metodę porównawczą następujących po sobie klatek obrazu, jak i poszczególnych pikseli. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest zapisywanie czystych i przejrzystych nagrań zarówno w dzień, jak i w nocy.

Defog

Inteligentny system przeciwmgielny jest to system, którego zadaniem jest realizacja w czasie rzeczywistym potrzeby reaktywnej korekcji obrazu w sytuacji występowania niekorzystnych zjawisk atmosferycznych takich jak mgła, deszcz czy smog. Kamera z funkcją Defog samoczynnie steruje parametrami obrazu umożliwiając zachowanie skuteczności pracy w ramach dynamicznie zmieniających się warunków środowiska zewnętrznego.

ROI - Region Of Interest

Kamery marki IPOX oferują możliwość podziału i obserwacji wybranych stref, dzięki zastosowaniu inteligentnego systemu ROIWykorzystanie funkcji region of interest pozwala na poprawę jakości wybranych fragmentów obrazu oraz umożliwia ograniczenie jakości pozostałych fragmentów. Rozwiązanie to pozytywnie wpływa na wykorzystanie mocy obliczeniowej procesora sygnałowego, pomaga zmniejszyć poziom wykorzystania pasma sieciowego oraz usprawnia obserwację tylko najbardziej newralgicznych punktów.

Miniaturowy obiektyw typu pinhole

Zastosowanie w procesie produkcji wysokiej jakości materiałów oraz dokładne zaprojektowanie konstrukcji kamery umożliwiają jej samodzielny montaż w dowolnym miejscu środowiska wewnętrznego. Skuteczność monitoringu wizyjnego wymaga niekiedy zastosowania gotowych rozwiązań przystosowanych do specyfiki docelowego miejsca obserwacji. Nowoczesna kamera wideo PXPI2037E posiada wbudowany obiektyw o automatycznie skalibrowanym kącie widzenia. Fabrycznie zamontowany układ optyczny o ogniskowej równej 3.7 milimetra zapewnia dogłębny podgląd otoczenia z zachowaniem szerokiej panoramy obserwowanego miejsca. Sam obiektyw jest bardzo niewielkich rozmiarów, przez co jest on niewidoczny dla osób postronnych.

Polecamy