Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 18.50 PLN
Producent: IPOX

Kamera tubowa czterosystemowa PX TH2012

 • standard przesyłu obrazu: HDCVI/HDTVI/AHD/ANALOG
 • przetwornik: 1/2.7" 2MP Aptina CMOS
 • rozdzielczość: 1920x1080 (2Mpx) - 25kl/s
 • czułość: 0lux (IR LED ON)
 • obiektyw: 3.6mm
 • 12 diod IR LED (zasięg 30m)
 • mechaniczny filtr podczerwieni ICR
 • AES, AGC, AWB, MIR, FLIP, BLC, HSBLC, D-WDR, 2D/3D DNR, Defog
 • menu OSD dostępne z poziomu rejestratora lub realizowane poprzez kontroler UTC-AHDD
 • systemy: detekcja ruchu (4 strefy), strefy prywatności (4 maski)
 • obudowa: klasa szczelności (IP66)
 • uchwyt 3D z przepustem kablowym
 • zasilanie: 12V DC / 210mA
 • wymiary: ø65×154.7mm
 • gwarancja: 24 miesiące

Kamera z możliwością pracy w czterech systemach 

PX-TH2012 to wysokiej jakości, miniaturowa kamera tubowa marki IPOX przeznaczona do systemów telewizji przemysłowej obsługujących standardy CVI, TVI, AHD i CVBS. Urządzenie funkcjonuje na bazie profesjonalnego przetwornika obrazu Aptina, którego głównym zadaniem jest przesyłanie materiału wideo w maksymalnej jakości Full HD przy zachowaniu naturalnej palety barw, pełnej szczegółowości i dużej płynności obrazu. Mocną stroną kamery jest jej system przechwytywania
obrazu, który tworzą stałoognoiskowy obiektyw 3,6 mm, mechaniczny filtr podczerwieni oraz zintegrowany promiennik podczerwieni z 12 diodami IR LED. Zestawienie ze sobą wszystkich tych elementów zaowocowało skuteczną pracą nawet w najtrudniejszych warunkach środowiskowych. Czterosystemowa kamera PX-TH2012 wyposażona została dodatkowo w szereg praktycznych funkcji związanych z korektą i prawidłowym wyświetlaniem obrazu. Intuicyjne menu OSD, które dostępne jest w języku polskim, pozwala na łatwe kierowanie wszystkimi parametrami kamery, co pozytywnie wpływa na czas montażu i znacznie usprawnia zarządzenie w późniejszym czasie. Dużą zaletą kamery jest jej niewielki rozmiar i duża odporność materiałowa, dzięki tym właściwością urządzenie łatwo
wpasowuje się w otoczenie, charakteryzuje się dużą dyskrecją i odpowiednio wysoką ochroną w przypadku wystawienia na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zestawienie razem wszystkich wyżej wymienionych cech urządzenia sprawiło, że kamera IPOX z serii 4 w 1stanowić będzie podstawowy element bardzo wydajnych systemów monitorujących nastawionych na całodobową pracę i wysoki poziom zachowania bezpieczeństwa.

 

Wbudowane menu OSD

Kamera PX-TH2012 wyróżnia się na tle konkurencji szybkim i łatwym do przeprowadzenia procesem konfiguracji całości ustawień. Urządzenie wyposażono w intuicyjne, przejrzyste menu OSD, które umożliwia błyskawiczną zmianę dostępnych parametrów przechwytywania obrazu bezpośrednio z poziomu zsynchronizowanego rejestratora poprzez odpowiednie wywołanie. Nowoczesne menu ekranowe gwarantuje zdalną modyfikację ustawień systemu monitoringu bez konieczności fizycznej ingerencji w pojedynczą kamerę. Taka możliwość jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, które zapewnia komfort obsługi i wysoką efektywność pracy. Sam dostęp do interfejsu może być inicjowany, dzięki funkcji coaxial (UTC), bezpośrednio z poziomu kamery, poprzez współpracujący rejestrator cyfrowy lub przy pomocy dostępnego w naszej ofercie kontrolera UTC-AHD.

Kamera wyposażona w zaawansowane funkcje korekty obrazu

Mocną stroną kamery IPOX PXTH2012 jest jej rozbudowany katalog funkcji i systemów ułatwiających instalację, konfigurację i dostosowanie kształtu oraz sposobu operowania monitoringu do indywidualnych potrzeb użytkownika końcowego. Nowoczesny przetwornik obrazu gwarantuje dostęp do innowacyjnych rozwiązań zarezerwowanych dotychczas tylko dla profesjonalnych, bardzo drogich kamer wideo. Nowoczesna seria kamer 4 in 1 IPOX oferuje bogate możliwości inteligentnego systemu rejestracji obrazu stwarzającego sposobność do inicjacji procesu archiwizacji nagrań wideoniezależnie od pory dnia i nocy, czy aktualnych warunków środowiskowych.

DWDR - Digital Wide Dynamic Range

Szeroki zakres dynamiki obrazu pozwala na kompleksową korekcję wartości oświetlenia poszczególnych fragmentów obserwowanej sceny. Poprzez samoczynną regulację poziomu jasności i kontrastu wszystkich obszarów obrazu możliwe jest prowadzenie monitoringu z zachowaniem czytelności obiektów zlokalizowanych
na pierwszym i drugim planie. Kamery z funkcją DWDR znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie występuje intensywne źródło światła, które może "oślepiać" urządzenie.

DNR - Digital Noise Reduction

Cyfrowa redukcja szumów to system aktywnej ochrony obrazu przed ewentualnymi zakłóceniami mogącymi pojawić się w trakcie rejestrowania nagrań. Funkcja DNR nieustannie analizuje przechwytywane nagrania wykorzystując metodę porównawczą następujących po sobie klatek obrazu, jak i poszczególnych pikseli. Dzięki temu
rozwiązaniu możliwe jest zapisywanie czystych i przejrzystych nagrań zarówno w dzień, jak i w nocy.

Funkcja zaawansowanego maskowania źródeł światła - HSBLC

HSBLCjest bardziej zaawansowaną wersją systemu BLC. Funkcja aktywnie analizuje rejestrowany obraz w poszukiwaniu poruszających się obiektów będących silnymi źródłami oświetlenia. W sytuacji wykrycia takich punktów, system automatycznie nakłada specjalną warstwę maskująca, która umożliwia kamerze czytelną rejestrację obszaru z uwzględnieniem szczegółów, które w normalnych okolicznościach byłyby zasłonięte przez promieniujące światło. Funkcja HSBLC doskonale sprawdza się w monitoringu miejsc o wzmożonym ruchu pojazdów w nocy.

Defog

Inteligentny system przeciwmgielny jest to system, którego zadaniem jest realizacja w czasie rzeczywistym potrzeby reaktywnej korekcji obrazu w sytuacji występowania niekorzystnych zjawisk atmosferycznych takich jak mgła, deszcz czy smog. Kamera z funkcją Defog samoczynnie steruje parametrami obrazu umożliwiając zachowanie skuteczności pracy w ramach dynamicznie zmieniających się warunków środowiska zewnętrznego.

Polecamy