loadingimg

Wczytuję dane...
 • Użytkownicy online: 1
 • Aktualny czas:
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Rejestrator IP DS 7604NI-E1/4P/A
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 870,00 / 1070,10 PLN *
brak danych
*cena netto / brutto
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

Polecamy
 • Opis produktu

Rejestrator IP DS 7604NI-E1/4P/A

 • wejścia wideo: 4x kanały IP
 • wyjścia wideo: 1x VGA, 1x HDMI (Full HD)
 • maks. rozdzielczość nagrywania: 3072x2048 (6Mpx)
 • maks. bitrate: 40Mbit (wej.), 80Mbit (wyj.)
 • format kompresji: H.265/H.264+/H.264 dual-stream
 • wejście/wyjście audio: 1/1 (RCA) 
 • wejścia/wyjścia alarmowe: 4/1
 • interfejs sieciowy: 1x Ethernet 10/100/1000 Base-T
 • obsługa dysków: 1x HDD Sata III (max. 4TB)
 • wbudowany 4 portowy switch PoE+ 802.3at (25W/port)
 • obsługa połączeń P2P
 • zgodność ze standardem: ONVIF, RSTP
 • synchroniczne odtwarzanie do 4 kanałów wideo
 • jeden dwukierunkowy tor audio – interkom
 • rejestracja dźwięku z 4 kamer IP
 • inteligentne funkcje analizy wideo (VCA)
 • inteligentne pozycjonowanie 3D z kamerami PTZ (przez sieć)
 • pogląd obrazu:
  • VMS (program iVMS 4200, iVMS 5200)
  • przeglądarki internetowe: IE, Firefox, Chrome, Safari 
  • urządzenia mobilne z systemami: Android, Windows Mobile, iOS (aplikacja iVMS 4500)
 • gwarancja: 36 miesięcy

  Rejestrator NVR marki Hikvision

  Sieciowy rejestrator DS-7604NI-E1/4P/A to urządzenie cyfrowe zaprojektowane z myślą o realizacji rozbudowanych systemów monitoringu wizyjnego. Urządzenie wyprodukowane zostało przez znaną i cenioną na całym świecie firmę Hikvision i pracuje w ramach nowoczesnej technologii IP, a jego podstawowym zadaniem jest skuteczny zapis obrazu i dźwięku z maksymalnie czterech kamer IP. Rejestracja obrazu z monitoringu odbywa się przy maksymalnej rozdzielczości 3072x2048 (6Mpx). Urządzenie wyposażono w interfejsy SATA, dzięki którym możliwe jest umieszczenie wewnątrz rejestratora jednego dysku HDD o maksymalnej pojemności 4TB. Zaawansowane oprogramowanie rejestratora umożliwia szereg przydatnych w codziennym użytkowaniu funkcji, które nie tylko pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo, ale również usprawniają proces nagrywania i odtwarzania. Niewątpliwym atutem prezentowanego modelu jest możliwość jednoczesnego wyświetlania podglądu na różnych urządzeniach np. monitorze, telewizorze, smartfonie czy tablecie. Urządzenie Hikvision stanowi podstawowy element bezpiecznych i innowacyjnych sieci monitoringu CCTV, który umożliwia wydajną obsługę kamer rejestrujących bez konieczności stałego nadzoru przez użytkownika. Dzięki zastosowaniu wydajnego procesora i stabilnego systemu operacyjnego rejestrator Hikvision NVR DS-7604NI-E1/4P/A staje się wysokiej klasy urządzeniem, które stanowić będzie fundament niezawodnego systemu ochrony. 

  Intuicyjna nawigacja w menu

  Za zarządzanie i konfigurację rejestratora odpowiedzialne jestmenu urządzenia, które oparte zostało na niezawodnym i pionierskim systemie operacyjnym jakim jest system Linux. Wykorzystanie tego rozwiązania pozwoliło na stworzenie funkcjonalnego menu za pomocą, którego instalator jak i użytkownik końcowy jest w stanie bez przeszkód ukształtowaćsystem monitoringu do własnych potrzeb. Menu lokalne rejestratora pozwala na ustawienie: uprawnień użytkownika oraz przypisanie liczby użytkowników mających możliwość zdalnego logowania się do urządzenia, harmonogramu nagrywania dla każdego z kanałów z osobna, wybranie protokołu do sterowania kamerami obrotowymi oraz zdefiniować jego parametry, ustawienie stref detekcji oraz masek prywatności i wiele innych przydatnych rozwiązań ułatwiających zarządzanie rejestratorem i całym systemem monitoringu.

  Switch PoE 4 portów

  Jedną z cech które wyróżniają prezentowany rejestrator jest zastosowanie w nim 4-portowego switcha z obsługą technologii PoE. Technologia Power over Ethernet umożliwia dostarczenie do kamery zasilania oraz pozwala na przesłanie pakietów danych z monitoringu za pomocą jednego przewodu (standardowej skrętki UTP lub FTP). Jest to bardzo przydatne i wygodne rozwiązanie, które znacznie ułatwia instalację produktów współpracujących, skraca czas montażu oraz pozwala na łatwą synchronizację całego systemu. Oparty na protokole 802.3at/af wewnętrzny switch umożliwia zasilanie poszczególnych urządzeń peryferyjnych mocą dochodzącą do wartości 50 W.

  Tryb pentaplex, dwa strumienie wideo, wej/wyj alarmowe

  Pentaplex to zaawansowany tryb pracy, którego zadaniem jest kontrolowanie stabilności pracy urządzenie podczas wykonywania wielu zadań jednocześnie. Tryb sprawia że rejestrator DS-7604NI-E1/4P/A może podejmować wiele działań w tym samym czasie bez ryzyka utraty stabilności funkcjonowania. Możliwy jest między innymi jednoczesny podgląd na żywo obrazu z kamer, archiwizacja materiałów wideo, swobodne odtwarzanie zapisanych plików, nieprzerwane udostępnianie sygnału do sieci lokalnej i internetu oraz tworzenie kopii zapasowych nagrań na nośnikach danych i urządzeniach współpracujących. Rejestratory sieciowe marki Hikvision wykorzystują do przesyłu obrazu dwa strumienie wideo. Pierwszy z nich, o wysokiej rozdzielczości, wykorzystywany jest do wyświetlania obrazu w trybie pełnoekranowym oraz do rejestracji nagrań, natomiast drugi – o niższej rozdzielczości – odpowiedzialny jest za wyświetlanie obrazu w podziałach z większą liczbą kamer oraz opcjonalnie również do rejestracji. Zaletą urządzenia jest również możliwość konfiguracji poszczególnych parametrów nagrywania indywidualnie dla każdego kanału w zależności od trybu (nagrywanie ciągłe / po wystąpieniu zdarzenia). W szczególności przydatna okazuje się możliwość ustawienia odpowiedniej rozdzielczości, przepustowości bitowej, oraz liczby klatek na sekundę. Na tylnym panelu rejestratora umieszczono cztery wejścia oraz jedno wyjście alarmowe, które umożliwiają szybkie podłączenie urządzeń zewnętrznych dodatkowo poprawiających bezpieczeństwo. Do rejestratora można między innymi podłączyć: system alarmowy, czujnik ruchu lub kontaktrony. Odpowiednio skonfigurowane wejście może służyć do wyzwalania różnego działania po stronie rejestratora (rozpoczęcie rejestracji, sterowanie PTZ, załączanie wyjść alarmowych, wyświetlanie informacji na ekranie).

  Kompresja H.265

  Prezentowany rejestrator charakteryzuje się bardzo wydajną pracą, ponieważ w procesie przetwarzania nagrań wykorzystuje zaawansowane algorytmy kompresji. Urządzenie umożliwia rejestrację lokalną oraz transmisję w sieci w standardach: H.265, H.264+, H.264. Przy pomocy tych wysokowydajnych metod kompresji możliwe jest kompleksowe gromadzenie oraz szybkie przesyłanie rejestrowanych nagrań z monitoringu z zachowaniem wyjściowej jakości obrazu i pełną płynnością animacji. Nowością zastosowaną w rejestratorze jest wykorzystanie opracowanej przez firmę Hikvision metody H.264+. Kompresja ta pozwala na większe skompresowanie obrazu w przypadku scen statycznych, przy jednoczesnym zachowaniu jakości obrazu porównywalnej ze standardem H.264. Dzięki takiemu rozwiązaniu strumień danych generuje mniejszy ruch sieciowy, co wiąże się z mniejszym zapotrzebowaniem na pojemność dyskową. Należy zwrócić uwagę, że wielkość zajmowanego miejsca podczas zapisu w cyklu całodobowym może być zmienna i zależy m.in. od środowiska pracy kamery, miejsca instalacji, czy liczby poruszających się obiektów. Wymagania dotyczące przepustowości i składowania danych w standardzie H.264+ są przeciętnie o około 50% mniejsze w stosunku do podstawowej wersji. H.265 to z kolei standard, którego zadaniem jest obsługa kamer w rozdzielczościach 4K Ultra HD. Format kompresji H.265 obsługiwany jest tylko natywnie w ramach jednego producenta.

  Funkcja ANR (Automatic Network Replenishment)

  Ciekawą funkcją zastosowaną w wybranych produktach do monitoringu sieciowego marki Hikvision jest funkcja ANR (Automatic Network Replenishment). Usługa ta gwarantuje ciągłość nagrań w przypadku awarii, rozłączenia lub utraty połączenia występującego między kamerą i rejestratorem. System działa na zasadzie automatycznego wykrycia problemu z siecią i bezpiecznego zapisu nagrań na karcie microSD umieszczonej wewnątrz kamery. Po ustaniu awarii nagrania są automatycznie synchronizowane i w przypadku braków rejestrator pobierze brakujące fragmenty  bezpośrednio z kamery.

  Zaawansowane funkcjonalności

  Rejestrator NVR DS-7604NI-E1/4P/A umożliwia administratorowi systemu zabezpieczeń wykreowanie profesjonalnego stanowiska do zarządzania monitoringiem przy wykorzystaniu właściwości inteligentnego systemu detekcji ruchu oraz zaawansowanego mechanizmu stref prywatności. Wykrywanie ruchu - to funkcja pozwalająca rejestratorowi na uaktywnienie procesu rejestracji obrazu w momencie detekcji poruszających się obiektów. Dzięki tej funkcji możliwe jest inteligentne monitorowanie chronionego obszaru i archiwizowanie tylko kluczowego materiału wideo. Z kolei system umiejętnego maskowania obrazu to funkcja, dzięki której użytkownik może wykluczyć dany fragment rejestrowanego obrazu - uskuteczniając tym samym proces monitoringu zachowując bezpieczeństwo przy dbałości o należyty poziom prywatności.

  Inteligentne systemy analizy treści

  Prezentowany rejestrator marki Hikvision umożliwia obsługę inteligentnych funkcji związanych z analizą rejestrowanych treści wideo. Funkcja VCA (Video Content Analysis), bo to o niej mowa, w zależności od użytych kamer umożliwia wykrywanie przekroczenia wirtualnej linii, wykrywanie wtargnięcia, wykrywanie wejścia w obszar lub wyjścia z niego, wykrywanie bezcelowego przebywania, wykrywanie bagażu bez nadzoru, czy wykrywanie usunięcia obiektu. Odpowiednia konfiguracja wymienionych funkcji znacznie podnosi poczucie bezpieczeństwa i jeszcze lepiej pozwala kontrolować obszar objęty monitoringiem.

  Archiwizacja danych

  Urządzenie pozwala na rejestrowane nagrań z monitoringu na jednym dysku twardym umiejscowionych wewnątrz rejestratora. Przy doborze dysku należy zwrócić uwagę, aby jego pojemność nie przekraczała 4TB. Zapis nagrań możliwy jest również z wykorzystaniem portu USB. Pozwala on na podłączenie pojemnych dysków zewnętrznych, nagrywarki DVD USB lub miniaturowych pamięci przenośnych typu pendrive. Dodatkową formą archiwizacji nagrań jest możliwość transferu plików z rejestratora przez sieć na lokalny dysk twardy w komputerze. Niezależnie od preferowanej formy archiwizacji nagrań rejestrator wideo DS-7604NI-E1/4P/A gwarantuje nieprzerwane gromadzenie danych zarówno z zachowanie szybkości transmisji, jak i optymalnego poziomu zabezpieczeń komunikacji. Nieustanny zapis materiału z monitoringu zapewni skuteczność prowadzonej obserwacji przez 24 godziny na dobę. 

  Dodatkowe możliwości rejestratora

  Zastosowanie funkcji S.M.A.R.T. w rejestratorze marki Hikvision umożliwia monitorowanie oraz powiadamianie użytkownika o występujących błędach w działaniu dysku twardego. Zaimplementowanie tej funkcji ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa składowanych na nośniku nagrań. Dzięki Self-Monitoring, Analysis and Reporting Technology dysk twardy potrafi ocenić swój stan i jeśli awaria jest wysoce prawdopodobna zaalarmować system operacyjny i użytkownika rejestratora. Dodatkowo rejestrator umożliwia szybkie skonfigurowanie połączenia zdalnego przy wykorzystaniu usługi Hikvision DDNSDynamic  DNS  to  metoda,  protokół  lub  usługa  sieciowa,  które  umożliwiają  urządzeniu sieciowemu, takiemu jak router lub komputer z oprogramowaniem Internet Protocol Suite, powiadamianie serwera nazw domenowych o zmianach w czasie rzeczywistym (ad-hoc) aktywnej konfiguracji DNS jego skonfigurowanych nazw hostów, adresów lub innych informacji przechowywanych w systemie DNS. Jest to przydatna cecha zwłaszcza w sytuacji, gdy rejestrator podłączony będzie do sieci internet ze zmiennym adresem IP.

  Bezpośredni dostęp do rejestratora w platformie Hik-Connect

  Prezentowane urządzenie pozwala na bezpośrednie nawiązanie połączenia z komputerem lub dowolnym urządzeniem mobilnym poprzez system pracy w chmurze. Zaletą tego rozwiązania jest sposobność uzyskania zdalnego dostępu zarówno do kamery, rejestratora, nagrań, jak i szeregu przydatnych funkcjonalności. Rejestracja urządzenia odbywa się w bardzo prosty sposób poprzez przeglądarkę internetową lub za pośrednictwem kodów QR. Wartym podkreślenia jest fakt, iż usługa P2P Hikvisionnie wymaga od użytkownika dodatkowego przekierowywania portów. Metoda komunikacji w technice Peer to Peer to znaczące ułatwienie w dostępie do systemu monitoringu, które jest rozwiązaniem szczególnie polecanym w sytuacji korzystania z mobilnego internetu bezprzewodowego LTE.

  Oprogramowanie

  W zestawie z rejestratorem dostępne jest bezpłatne oprogramowanie klienckie iVMS. Program służy do podglądu obrazu oraz nadzoru i konfiguracji kamer. Aplikacja charakteryzuje dużą funkcjonalnością i pozwala na stworzenie profesjonalnego stanowiska pracy dla nadzorcy systemu i innych użytkowników. Klient CMS może współpracować aż 256 rejestratorami i oprócz wyświetlania obrazu na żywo, czy odtwarzania nagrań umożliwia pracę wielomonitorową, obsługę e-map, wyświetlanie komunikatów alarmowych, dwukierunkową transmisję dźwięku czy zaawansowane wyszukiwanie poszczególnych zdarzeń. W przypadku bardziej rozbudowanych systemów przydatną funkcją aplikacji jest możliwość tworzenia kont z różnymi stopniami uprawnień. Dostępne są dwie wersje programu: iVMS-4200 dla komputerów PC i iVMS-4500 dla urządzeń mobilnych z różnymi systemami operacyjnymi.

  • program iVMS-4200 na systemy Windows i macOS
  • aplikacja iVMS-4500 na urządzenia z systemem iOS
  • aplikacja iVMS-4500 na urządzenia z systemem Android
  • aplikacja iVMS-4500 na urządzenia z systemem Windows Phone

   Rejestrator sieciowy do monitoringu

   Rejestrator DS-7604NI-E1/4P/A  to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wysoką jakość wykonania i szukają nowoczesnego sprzętu rejestrującego w przystępnej cenie. Urządzenie charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, jest wysoce niezawodne i nowoczesne. Dzięki systemowi pracy pentaplex oraz szeregu przydatnych w codziennym użytkowaniu funkcji rejestrator z serii NVR 7600 pozwala na kompleksowy nadzór i pełne spersonalizowanie sposobu obserwacji ochranianego obiektu czy obszaru. Oferowane wsparcie innowacyjnych technologii archiwizacji i przetwarzania nagrań umożliwia w pełni bezobsługową pracę z rejestratorem, a sposobność do zdalnego podglądania obrazu z kamer oraz zarządzania całym systemem za pośrednictwem komputera lub urządzeń mobilnych zapewnia komfort pracy i znacząco podnosi bezpieczeństwo. Sieciowy rejestrator DS7604NIE14PA świetnie sprawdzi się przy projektowaniu, modernizacji lub rozbudowie dużych systemów monitoringu wizyjnego. Urządzenie najczęściej bywa wykorzystywane w takich obszarach działalności jak: bankowość, telekomunikacja, handel, edukacja, ochrona stref publicznych i mieszkalnych.

   Specyfikacja techniczna:

   DS-7604NI-E1/4P/A
   System
   Procesor Wbudowany
   System operacyjny Linux
   Tryb pracy Pentaplex
   Wideo
   Obsługa kamer IP 4
   Wyjście 1x VGA, 1x HDMI
   Audio
   Kompresja G.711a / G.711u / PCM
   Dwukierunkowy tor - Interkom Tak
   Wejście 1x RCA (2.0 Vp-p, 1KΩ), 4x z kamer IP
   Wyjście 1x RCA (liniowe, 1KΩ)
   Wyświetlanie
   Rozdzielczość ekranu

   VGA: 1920×1080p/60Hz, 1600×1200/60Hz, 1280×1024/60Hz, 1280×720/60Hz, 1024×768/60Hz

   HDMI: 1920×1080p/60Hz, 1600×1200/60Hz, 1280×1024/60Hz, 1280×720/60Hz, 1024×768/60Hz 

   Liczba jednocześnie odtwarzanych kanałów bezpośrednio z rejestratora 4-ch @ 1080p
   Nagrywanie
   Kompresja H.265 / H.264+ / H.264 / MPEG4

   Rozdzielczość nagrywania

   6Mpx / 5Mpx / 3Mpx / 1080p / UXGA / 720p / VGA / 4CIF / DCIF / 2CIF / CIF / QCIF

   Liczba strumieni

   2x

   Maksymalny strumień danych wejściowych 40 Mb/s
   Maksymalny strumień danych wyjściowych

   80 Mb/s

   Tryby nagrań

   Ręczne, ciągłe, alarm, ruch, ruch lub alarm, ruch i alarm, VCA

   Detekcja i alarm
   Monitorowanie zdarzeń Alarm utraty wideo, wykrycia ruchu, VCA, manipulacji wideo, przepełnienia dysku twardego, błędu dysku twardego, rozłączenia sieci, konfliktu IP, nieautoryzowanego logowania, nietypowego nagrania
   Uruchamianie akcji alarmowych Sygnalizacja dźwiękowa, pełny ekran, wysłanie komunikatu e-mail, powiadomienie centrum monitorowania
   Strefy prywatności Definiowalne 4 strefy na każdym kanale
   Wejścia alarmowe  4x lokalnie, 4x z kamery IP
   Wyjścia alarmowe 1x lokalnie, 4x z kamery IP
   Archiwizacja i odtwarzanie
   Tryb szukania Po dacie, kanale, typie nagrywania, wydarzeniu (wejście alarmowe/wykrycie ruchu/VCA), czasie, numeru kamery
   Archiwizacja USB / wewnętrzny lub zewnętrzny dysk HDD / ściąganie przez sieć / NAS (NFS), SAN (iSCSI)
   Tryb zapisu Ręczny, ciągły, detekcji ruchu, stop
   HDD 1x SATA (max. 4TB)
   Diagnostyka dysku Tak, S.M.A.R.T.
   Sieć
   Ethernet 1x RJ45 10/100/1000 Base-T 
   PoE+

   4 porty PoE 802.3af/at,

   max. 25W/port. Całkowita moc 50W

   Obsługiwane protokoły TCP/IP, DHCP, HIK Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnPTM , HTTPS
   Podgląd zdalny

   Przeglądarki: Internet Explorer, Google Chrome, Firefox, Safari

   Urządzenia mobilne z: iOS, Android, Windows Mobile

   Zdalne sterowanie

   iVMS 4500, iVMS 4200

   Dodatkowe porty
   USB

   1x (2.0) - przód 

   1x (3.0) - tył

   Pozostałe
   Zasilanie

   DC 48V

   Pobór mocy

   Wilgotność 10 ~ 90%  (bez kondensacji)
   Temperatura pracy -10°C ~ 55°C
   Waga

   Wymiary 315×240×40mm (12.4"×9.0"×1.8") 
   Gwarancja 36 miesięcy

Polecamy